Puma dětská sportovní souprava černo-modrá

Dokonalá kombinace stylu a funkčnosti, která je skvělým doplňkem šatníku vašeho dítěte...
Doporučená nabídka Decathlon

Skladem • Více variant69 Kč96 % • 9 671 recenzíShop roku 2023 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
Materiál
100% polyester

• , zakoupeno v Decathlon

Produkt je naprosto v pořádku, ale předání proběhlo způsobem který mne velmi znechutil, prodavačka mi produkt vysypala na pult, bez jakékoliv obalu, když jsem se ohradil tak mi řekla, že takhle je to normální, že můžu zakoupit tašku. Myslím si, že při zakoupení zboží přez schop by nemělo být znevýhodněné oproti zboží zakoupeného na prodejně a že by bylo slušné, aby bylo zboží zabalené a ne hozeno na pult jako nějaký hadr. Byl bych rád, kdyby někdo na tuto výtku reagoval. Díky Jiří Malypetr

Značka
Materiál